průběžné výsledky po prvním hracím dni
29.11.2012 14:1512 týmů bylo rozděleno do 2 skupin po 6-ti týmech,kdy po prvním hracím dni byly rozděleni podle umístění do skupiny „A“ a skupiny „B“.
skupina "A"
1.zápas 8:00 Sparta „A“ - Slovan 0-0
2.zápas 8:15 Medlánky - Bílovice 0-1
2.zápas 8:15 Medlánky - Bílovice 0-1
3.zápas 8:30 Rosice - St.Lískovec 1-0
4.zápas 8:45 Sparta „A“ - Medlánky 2-0
6.zápas 9:15 Bílovice - St.Lískovec 2-0
5.zápas 9:00 Rosice - Slovan 0-3
7.zápas 9:30 Medlánky - Slovan 0-2
8.zápas 9:45 Sparta „A“ - St.Lískovec 3-0
9.zápas 10:00 Bílovice - Rosice 2-0
10.zápas 10:15 St.Lískovec - Slovan 0-0
11.zápas 10:30 Sparta „A“ - Bílovice 1-0
12.zápas 10:45 Rosice - Medlánky 1-1
13.zápas 11:00 Bílovice - Slovan 3-0
14.zápas 11:15 St.Lískovec - Medlánky 0-0
15.zápas 11:30 Sparta „A“ - Rosice 6-0
Sparta„A“ | Medlánky | Obřany | Rosice | Bílovice | Lískovec | BODY | SKORE | POŘADÍ | |
Sparta „A“ | 2-0 | 0-0 | 6-0 | 1-0 | 3-0 | 13 | 12-0 | 1 | |
Medlánky | 0-2 | 0-2 | 1-1 | 0-1 | 0-0 | 2 | 1-6 | 5 | |
Obřany | 0-0 | 2-0 | 3-0 | 0-3 | 0-0 | 8 | 5-3 | 3 | |
Rosice | 0-6 | 1-1 | 0-3 | 0-2 | 1-0 | 4 | 2-12 | 4 | |
Bílovice | 0-1 | 1-0 | 3-0 | 2-0 | 2-0 | 12 | 8-1 | 2 | |
St.Lískovec | 0-3 | 0-0 | 0-0 | 0-1 | 0-2 | 2 | 0-6 | 6 |
skupina "B"
1.zápas 12:00 Mor.Slávie - Lelekovice 1-1
2.zápas 12:15 Obřany - Bohdalice 1-2
3.zápas 12:30 Žebětín - Ivančice 1-1
3.zápas 12:30 Žebětín - Ivančice 1-1
4.zápas 12:45 Mor.Slávie - Obřany 0-2
5.zápas 13:00 Žebětín - Lelekovice 0-0
6.zápas 13:15 Bohdalice - Ivančice 0-0
7.zápas 13:30 Obřany - Lelekovice 1-0
8.zápas 13:45 Mor.Slávie - Ivančice 2-0
9.zápas 14:00 Bohdalice - Žebětín 0-3
10.zápas 14:15 Ivančice - Lelekovice 1-0
11.zápas 14:30 Mor.Slávie - Bohdalice 1-1
12.zápas 14:45 Žebětín - Obřany 1-0
13.zápas 15:00 Bohdalice - Lelekovice 0-1
14.zápas 15:15 Ivančice - Obřany 0-2
15.zápas 15:30 Mor.Slávie - Žebětín 1-1
15:45 KONEC
Mor.Slávie | Slovan | Lelekovice | Žebětín | Bohdalice | Ivančice | BODY | SKORE | POŘADÍ | |
Mor.Slávie | 0-2 | 1-1 | 1-1 | 1-1 | 2-0 | 6 | 5-5 | 3 | |
Slovan | 2-0 | 1-0 | 0-1 | 1-2 | 2-0 | 9 | 6-3 | 2 | |
Lelekovice | 1-1 | 0-1 | 0-0 | 1-0 | 0-1 | 5 | 2-3 | 5 | |
Žebětín | 1-1 | 1-0 | 0-0 | 3-0 | 1-1 | 9 | 6-2 | 1 | |
Bohdalice | 1-1 | 2-1 | 0-1 | 0-3 | 0-0 | 5 | 3-6 | 4 | |
Ivančice | 0-2 | 0-2 | 1-0 | 1-1 | 0-0 | 5 | 2-5 | 6 |
———
Zpět